Thumbnail image
Maskë për flokë Garnier Ultra Doux 300 ml
5.10 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Garnier Ultra Doux ka krijuar një recetë të re dhe qetësuese të dizajnuar posaçërisht për flokë të dobët duke kombinuar përbërësit si: xhelatinë nga mjalti i bletëve, propolis dhe bakër. Dhe si rezultat, flokët tuaj do të jenë të butë, ndritshëm dhe me volum.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
GTIN 3600541535701
Kodi i produktit kGA364

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen