Thumbnail image
Mbajtëse ushqimi për zogj
1.79 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo mbajtëse ka dizajn në formë shtëpize dhe mbushet me ushqim. Varet në pemë dhe ka disa vrima në formë të dyerve prej nga del ushqimi i tyre. Peshojnë 0.0135 kg dhe kanë dimensione prej 250 x 70 x70 mm

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime Garden
Madhësia 250 x 70 x 70 mm
Pesha 0.134 KG
GTIN 8711252343525
Kodi i produktit 8711252343525

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen