Thumbnail image
Mbështjellës çadre
1.19 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbështjellësi për çadrat e mëdha të kopshtit vjen me material të qëndrueshëm dhe dimensione prej 310 x 10 x 200mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime Garden
Madhësia 310 x 10 x 200 mm
Pesha Rreth 0.042 KG
GTIN 8711252348117
Kodi i produktit 8711252348117

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen