Thumbnail image
Mbështjellës dhe shtrat kampingu
15.52 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shtrat kampingu i cili mund të paloset në formë çante, në mënyrë që ta merrni kudo me vete. Shtrati është në formë mbështjellësi, në të cilin mund të futeni dhe të mbroheni nga të ftohtit dhe lagështia. Dimensionet e tij janë: 210 x 80 x 50 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Camp Active
Madhësia 160 x 160 x 330 mm
Pesha Rreth 1.050 KG
GTIN 8711252293240
Kodi i produktit 8711252293240

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen