Thumbnail image
Shtrat kampingu
18.47 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shtrat kampingu i cili mund të paloset në formë çante, në mënyrë që ta merrni kudo me vete. Shtrati është në formë mbështjellësi, në të cilin mund të futeni dhe të mbroheni nga të ftohtit dhe lagështia. Dimensionet e tij janë: 210 x 80 x 50 cm

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 180 x 180 x 380 mm
Pesha Rreth 1.050 KG
GTIN 8711252030241
Kodi i produktit 8711252030241

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen