Thumbnail image
Mbrojtëse për mobilje 125 copë
1.75 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto mbrojtëse janë të dizajnuara për mbrojtjen e mobilive dhe dyshemes. Gjithashtu parandalojn rrëshqitjen e tyre.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 10 x 200 x 200 mm
Pesha [g] 70
GTIN 8711252156705
Kodi i produktit 8711252156705

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen