Thumbnail image
Metër palosëse, 2m
3.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo metër paloset dhe shtrihet dhe ka përdorim të gjerë në ndërtimtari dhe në veprimtari tjera. KA ngjyrë të verdhë dhe është e gjatë 2 metra.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 250 x 15 x 40 mm
Pesha Rreth 0.089 KG
GTIN 8711252794426
Kodi i produktit 8711252794426

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen