Thumbnail image
Mjete për grill BBQ Collection
80.95 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky komplet përbëhet nga 34 pjesë për grill dhe përmban çdo mjet që ju duhet për përgatitje në të. Pesha e këtij produkti është 6.956 kg dhe ka madhësi 330x240x470 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 330 x 240 x 470 mm
Pesha Rreth 6.956 KG
GTIN 8711252863856
Kodi i produktit 8711252863856

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen