Thumbnail image
Mjete për skarë BBQ Collection, 3 copë
3.01 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mjetet për skarë janë të përbërë nga metali me dorezë prej druri. Janë me kualitet të mirë dhe kanë këto masa 520 x 60 x 100 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 520 x 60 x 100 mm
Pesha Rreth 0.280 KG
GTIN 8711252921013
Kodi i produktit 8711252921013

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen