Thumbnail image
Mauspad CORSAIR Gaming MM800 RGB me drita anësore LED, i zi
113.50 € 115.50 €
Përshkrimi

Mauspad-i Corsair Gaming MM800 RGB është shtresë me përbërës gome me dizajn me ngjyrë të zezë dhe drita anësore RGB LED 15 zonore. Prodhuar me qepje speciale produkti mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim të lartë. Mauspad-i është prodhuar veçanërisht për Gamer-ët. Përbëhet nga materiali i pëlhurës dhe micro-teksturë dy anësore me korniza alumini me mbajtës gome e cila garanton lëvizje të buta. Ka dizajn me tre shtresa me bazë nga materiali i gomës i cili mundëson stabilitet në tavolinë. Mauspad-i ka dimensione 350 x 260 x 5 mm.

Cilësitë

Kodi CH-9440020-EU
Gjerësia [mm] 350
Dizajni Zezë
EAN 8435910873086
Prodhuesi Corsair
Materiali Plastikë
Për lojëra Po
Për t'u përdorur në Lojë
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Ueb-i i prodhuesit Corsair.com
Ngjyra Zezë
Lartësia [mm] 5
Trashësia [mm] 260
GTIN 843591087308
Kodi i produktit 207387

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen