Thumbnail image
Ngjitës elastik për formimin e flokëve Flexible Style Paul Mitchell 50 g
18.49 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Falë ngjitjes, ju krijoni modele fleksibël të panumërta. Pasta përmban dyll të bletëve që i bën flokët shumë elastik dhe aloe vera. Është e lehtë të aplikohet, rregullon flokët pa i fërkuar ata. Nuk përmban parabene,pas përdorimit flokët janë të butë dhe me shkëlqim.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të dobësuar
Lloji i produktit Pastë
GTIN 9531114835
Kodi i produktit kPM049

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen