Thumbnail image
Ngjyrë për printer Brother TN-423M, vjollcë
214.50 € 215.50 €
Përshkrimi

Brother është një kompani me traditë të gjatë të prodhimit të pajisjeve për printim, si printera, makina faksi, makina shkrimi dhe pajisje multifunksionale. Avantazhi i aksesorëve origjinal është pajtueshmëria 100% e produktit dhe cilësia maksimale e printimit që nuk mund të arrihet me pajisje jo origjinale.

TN-423M është fishek me ngjyrë vjollce me kapacitet të lartë për pinterat lazer si Brother DCPL-8410CDN, HLL-8260CDW, HLL-8360CDW, MFC-L8690CDW dhe MFC-L8900CDW. Sigurisht ka besueshmëri të lartë të printimit dhe mbi të gjitha shtypje ekonomike.

Jep deri në 4,000 faqe në mbulim prej 5%.

Cilësitë

Origjina Japoni
Për printer Brother
Ueb-i i prodhuesit Brother.com
Ngjyra e tonerit (cartridge) Kuq (purpurt/magenta)
Lloji i pajisjes Toner
Prodhuesi Brother
GTIN 4977766771696
Kodi i produktit 215891

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen