Thumbnail image
Ngjyrë për printer HP F6U66AE, e zezë, nr.302
27.50 € 37.50 € (-27%)
Përshkrimi

Hewlett-Packard është i njohur për prodhimin e printerëve apo laptopëve. Kompania e njohur botërisht Hewlett-Packard gjithashtu fokusohet në mënyrë aktive në mbështetjen e produkteve të saj në formën e një shumëllojshmëri të konsumit. Tani është një fishek i printueshëm HP F6U66AE. Fisheku i printimit HP F6U66AE përmban një fishek të zi origjinal. Ky fishek është projektuar për HP DeskJet 1110, HP DeskJet 2130, HP DeskJet 3630, HP Officejet 3830, HP OfficeJet 4650, HP ENVY 4520. Fisheku jep deri në 190 faqe me 5% të mbulimit standard.Avantazhi i fishekut origjinal është pajtueshmëria i produktit 100% dhe cilësia maksimale e printimit që nuk mund të arrihet me fishekë jo të vërtetë.

Cilësitë

Origjina Singapor
Vendi i prodhimit China
Vëllimi [ml] 3.5
Prodhuesi HP
Ngjyra e tonerit (cartridge) Zezë
Lloji i pajisjes Ngjyrë për printer (cartridge)
Për printer HP
GTIN 888793803035
Kodi i produktit 179538

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Toner per printim

Petrit e martë, 20 tetor 2020

ashtu qysh e kum porosit

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen