Thumbnail image
Llak për thonjë Avon 7 in 1, 10 ml
4.15 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbuloni çarjet dhe mbroni thonin tuaj nëpërmjet ngjyrë Avon 7 in 1. Pordukti arrinë të ushqej thonin tuaj me vitaminat E dhe C, i ofron mbrojtje ndaj rrezeve UV, e forcon thonin dhe i jep një pamje të freskët dhe të shëndetshme.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Llak
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8482357127
Kodi i produktit kAV13144

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen