Thumbnail image
Nivelizues, i verdhë
1.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nivelizuesi hyn në pajisjet ndërtimore dhe vjen nga Kinzo me kualitet të lartë dhe me tre tregues me precizitet maksimal. Dimensionet e tij janë 14 x 80 x 210 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 14 x 80 x 210 mm
Pesha 0.051 KG
GTIN 8711252059754
Kodi i produktit 8711252059754

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen