Thumbnail image
Orë Bentime 005-9M-16584A
36.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora Bentime është elegante, e thjeshtë dhe e praktike për përdorim me çfarëdo veshje tuajen dhe në cilindo vend që gjindeni. Ora është e çeliktë me ngjyrë të argjendë, ka rezistencë ndaj ujit deri në 3 BAR dhe vjen me madhësi Large ( 4 - 5.49 cm ).

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Numri 42
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Nr. 46
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Kronograf 3 kronometër
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Bardhë
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
GTIN 8592445118959
Kodi i produktit hBE893

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen