Thumbnail image
Orë dore 33 Element 331418
140.42 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora 33 Element është sinonimi i elegancës dhe thjeshtësisë që do të përshtatet me cilëndo shije të veçantë që e keni. Ora është e çeliktë, ka ngjyrë të kaftë, ka rezistencë ndaj spërkatjeve  deri në 3 BAR në saje të xhamit safir dhe vjen me madhësi Medium ( 2.5 - 3.99 cm).

Cilësitë

Prodhuesi 33 Element
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 32
  • 36
Xhami Safir
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
Materiali i rripit Rrip
Ngjyra Kafe
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
GTIN 8482212465
Kodi i produktit hEL053

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen