Thumbnail image
Orë dore Bentime 001-9BA-5067M
32.28 €
Përshkrimi

Orë dore për fëmijë nga Bentime, e përpunuar prej metalit në kombinim me lëkurë. Ky aksesorë posedon dizajn të veçantë ngjyrë të kaltërt me dekorim të figurave vizatimore të majmunit, që çdo fëmijë do t’a dëshironte. Ora posedon mekanizëm Quartz dhe vie me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Bentime
Origjina Republika Çeke
Grupmosha Fëmijë
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Kaltër
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 0 ATM/0 BAR
Madhësia e unazave 26
Numri 30
GTIN 8592445128675
Kodi i produktit hBE937

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen