Thumbnail image
Orë dore Calypso Trendy K5717/1
67.64 € 69.29 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga Calypso, e përpunuar prej lëkurës dhe tekstilit. Ky aksesorë posedon dizajn modest me ngjyrë të bardhë të dekoruar me gurë të bukur. Ora posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit. Shumë e bukur që përshtatet lehtë me veshjet tuaja.

Cilësitë

Prodhuesi Calypso
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Bardhë
Materiali Lëkurë
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri 34
Nr.
  • 38
  • 11
Pesha 23 g
GTIN 8430622663932
Kodi i produktit hCL237

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen