Thumbnail image
Orë dore Charlie Pepe Jeans R2351105009
119.77 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nëse ju luani golf, pini një birrë me një mik ose ngasni biçikletën, orët Pepe Jeans gjithmonë do të jenë të përsosur me veshjen tuaj. Butoni blu i errët është i zbukuruar me tre kronografë me datën, ditën dhe orën 24 orëshe. Ngjyra e njëjtë gjithashtu mburret me një rrip tekstili me një qendër të gjelbër. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Pepe Jeans
Origjina Itali
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Kaltër
  • Gjelbër
Materiali i rripit Tekstil
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Ditët e javës
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 43
  • 47
Nr. 11
Tjera 24 orë
GTIN 8033288721710
Kodi i produktit hPJ021

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen