Thumbnail image
Orë dore Christian Tommy Hilfiger 1791355
171.10 € 172.79 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orët nga marka Tommy Hilfiger janë bërë për çdo zotëri modern. Korniza dhe rripat e tyre janë bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë me një pamje të ndritshme dhe të qartë - të zbukuruar me indekse si dhe dy kronografë me funksionet ditore dhe javore. Nëse zgjidhni një kostum apo diçka të thjeshtë, gjithmonë do të dukeni elegant me këtë orë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Tommy Hilfiger
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf 2 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Ditët e javës
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 40
  • 44
Nr. i pjesëve 9
GTIN 7613272237406
Kodi i produktit hTH1058

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen