Thumbnail image
Orë dore Diesel DZ 4331
230.18 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për meshkuj nga Diesel me 2 kronografi, që përveç kohës tregon edhe datën. Ky aksesorë është i përbërë prej çelikut të kombinuar me lëkurë të vërtetë. Dizajni unik i orës në kryesi me ngjyrë të zezë me detaje shumëngjyrëshe, bën që zemra t’iu rrahë fort. Ora posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit. Për më shumë, ora vie me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Diesel
Origjina Gjermani
Gjinia Meshkuj
Përmbajtja Mineral
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Forma Rreth
Stili Elegant
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Madhësia
  • 48
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Gjerësia e baterisë 59
Nuanca 14
Materiali Lëkurë
Datë Datë
Ngjyra Zezë
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 60 minuta
Kronograf 2 kronometër
GTIN 4053858344648
Kodi i produktit hDL903

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen