Thumbnail image
Orë dore Eco-Drive Citizen CA4037-01W
257.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Citizen, e cila vjen e kombinuar në mënyrë të përkryer me një kornizë ngjyrë kafe me detaje ari dhe rripa lëkure ngjyrë kafe me qepje të veçantë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Citizen
Origjina Japoni
Gjinia Meshkuj
Koha maksimale e operimit max. 60 minuta
Lloji i produktit Klasik
Datë Datë
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Energji diellore - Citizen EcoDrive
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Përmbajtja Mineral
Fosforoshent Akrepa
Tjera 24 orë
Ngjyra Kafe
Materiali Lëkurë
Kronograf 3 kronometër
GTIN 4974374232557
Kodi i produktit hCI566

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen