Thumbnail image
Orë dore Elite E5438,4G-102
170.25 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga Elite,e cila nuk është vetem tregues i kohës,por edhe një aksesor i madh i modës që në mënyrë të përkryer i zbukuron veshjet tuaj kudo që shkoni.Ora është e gjitha e arit me një model rripi shumë elegant. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Elite
Origjina Francë
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Sipërfaqja e rripit
  • Me sipërfaqe të trajtuar
  • Me sipërfaqe të trajtuar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Lloji i sipërfaqes
  • Ari i praruar
  • Ari i praruar
Ngjyra
  • Artë
  • Artë
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 8
Numri
  • 39
  • 41
GTIN 3383430168791
Kodi i produktit hEI027

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen