Thumbnail image
Orë dore Esprit ES-ES107282001
72.12 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Esprit është e njohur për aksesorët e saj që e bëjnë të lehtë të theksohet feminiteti i mbajtësit të saj. Tani sjell orën për femra shumë elegante me rripa të gërshetuar nga argjendi, ekran ngjyrë të leht hiri me gurë që formojnë gjethe rrezatuese.Ora analoge ështe rezistente ndaj ujit 5 Bar dhe ka bateri të tipit Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi Esprit
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Përmbajtja Mineral
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Argjendtë
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Stili Elegant
Numri
  • 37
  • 44
Nr. i pjesëve 9
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Pjesët përbërëse Gur qelqi
GTIN 4891945181666
Kodi i produktit hES1831

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen