Thumbnail image
Orë dore Esprit ES107282003
131.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga Esprit e përpunuar prej çelikut të larë në flori. Ky aksesorë posedon dizajn unik me dekorime me gurë të shëndritshëm. Kjo orë posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit. Shumë e bukur, e përshtatshme për raste speciale.

Cilësitë

Prodhuesi Esprit
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Ngjyra Artë
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Përmbajtja Mineral
Nr. 38
Numri 44
Nr. i pjesëve 9
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
GTIN 4891945181680
Kodi i produktit hES1844

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen