Thumbnail image
Orë dore Esprit TP10906 Rose Gold ES109062003
148.67 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orët e markës Esprit janë zgjedhje e shkëlqyeshme për të gjitha zonjat që pëlqejnë pajisjet e thjeshta dhe cilësore. Ora ngjyrë rozë vjen me një dizajn të bukur, xhami përmban kristale të vogla që bien në sy. Aksesor i projektuar që të jetë i përshtatshëm për kombinim me rroba të përditshme.

Cilësitë

Prodhuesi Esprit
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 33
  • 37
Nr. i pjesëve 9
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Stili Elegant
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Ngjyra Artë, Rozë
GTIN 4891945224752
Kodi i produktit hES2195

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen