Thumbnail image
Orë dore Just Cavalli JC1L006M0105
116.78 € 165.45 € (-29%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë e bukur dore për femra nga Just Cavalli, e përpunuar prej çelikut të pandryshkur të larë në ngjyrë rozë të përzier me flori. Ky aksesorë posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistent ndaj ujit. Ekrani me dizajn unik me mbishkrimin e logos, bën që t’iu rrahë zemra fort. Për më shumë, kjo orë luksoze vie me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Just Cavalli
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 8
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes
  • Ari i praruar
  • Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri
  • 36
  • 42
Ngjyra
  • Artë, Rozë
  • Artë, Rozë
GTIN 4895158184353
Kodi i produktit hJC402

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen