Thumbnail image
Orë dore Komono KOM-W2552
79.15 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për të dy gjinitë nga Komono e përpunuar prej metalit të kombinuar me lëkurë të vërtetë. Ky aksesorë ngjyrë korbi posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistent ndaj ujit. Orë shumë e bukur, që lehtë dhe bukur përshtatet me veshjet tuaja. Për më shumë, ora vie me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Komono
Origjina Belgjikë
Gjinia Unisex
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri 41
Nr. 49
Sipërfaqja e rripit Me sipërfaqe të trajtuar
Ngjyra Zezë
Madhësia
  • 10
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Pesha 46 g
Materiali Lëkurë
GTIN 5420074301479
Kodi i produktit hKM057

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen