Thumbnail image
Orë dore Laila White Rose Gold Liu.Jo TLJ778
156.24 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orët e dorës nga Liu.Jo janë bërë me shumë dashuri për femra. Orë ka një kornizë çeliku në ngjyrën e ariut të kuq me gurë të çmuar,e cila kombinohet në mënyrë të përkryer me një rrip lëkure ngjyrë të bardhë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Liu.Jo
Origjina Itali
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Nr. 38
Materiali Lëkurë
Ngjyra Bardhë
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
GTIN 8050447738877
Kodi i produktit hLJ038

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen