Thumbnail image
Orë dore L.A.S. Gant W70451
145.56 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Gant, e cila vjen e kombinuar me një kornizë ngjyrë të zezë dhe rrip çeliku me një punim shumë të veçantë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Gant
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Stili Sportiv
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Datë
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i sipërfaqes Me shtresë të pjesërishme PDV
Ngjyra
  • Kaltër
  • Argjendtë
Pesha 100 g
Numri 42
Faqe 51
Madhësia 12
GTIN 8482156705
Kodi i produktit hGA230

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen