Thumbnail image
Orë dore Liu.Jo TLJ698
298.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë e bukur për femra nga marka Liu.Jo në ngjyrë të artë e cila vjen e kombinuar me një brez dhe kornizë nga metali me ngjyrë ari me nuancë rozë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ .

Cilësitë

Prodhuesi Liu.Jo
Origjina Itali
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 40
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Ngjyra Artë, Rozë
Datë Datë
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 30 minuta
Tjera 24 orë
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
GTIN 8050447738372
Kodi i produktit hLJ033

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen