Thumbnail image
Orë dore Lotus Sports L15781 / 1
92.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për meshkuj nga Lotus e përpunuar prej çelikut me PVD, me ekran ngjyrë të bardhë dhe rrip tekstili ngjyrë të zezë. Ky aksesor është I thjeshtë, I bukur dhe përshtatet lehtë me veshjen tuaj. Si veçori, ora posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit. Për më shumë, kjo orë vie me kutinë origjinale të Lotus.

Cilësitë

Prodhuesi Lotus
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Numri
  • 45
  • 47
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Përmbajtja Mineral
Forma Rreth
Stili Elegant
Datë Datë
Ngjyra
  • Zezë
  • Bardhë
Madhësia e unazave 15
Tjera 24 orë
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
Materiali i rripit Tekstil
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
GTIN 8430622544057
Kodi i produktit hLT747

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen