Thumbnail image
Orë dore Marc Jacobs Baker MBM 3244
205.51 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për ferma Marc Jacobs, e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga çeliku. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë ari dhe orës me kornizë metali me ngjyrë ari. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka njën kronograf dhe mekanizëm të modelit QUARTZ .

Cilësitë

Prodhuesi Marc Jacobs
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Forma Rreth
Stili Elegant
Përmbajtja Mineral
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Ngjyra Artë, Rozë
Numri 36
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Kronograf 1 kronometër
GTIN 3008380032440000
Kodi i produktit hMJ091

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen