Thumbnail image
Orë dore Meg Pepe Jeans R2351121504
136.29 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapo të shikoni koleksionin Meg të orëve, pamja juaj do të ketë buzëqeshjen e duhur. Korniza e çelikut me cilësi të lartë formon palën e përsosur me një rrip lëkure ngjyrë kafe. Dialogu blu pastel me dy kronografë me të njëjtën ngjyrë të rripit e bëjnë këtë nje aksesor të përkryer. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Pepe Jeans
Origjina Itali
Gjinia Unisex
Kronograf 2 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 10
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Kaltër
  • Kafe
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 40
  • 44
Materiali Lëkurë
Tjera 24 orë
GTIN 8033288707264
Kodi i produktit hPJ005

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen