Thumbnail image
Orë dore Michael Kors Ritz MK 5057
250.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Michael Kors, e cila vjen e kombinuar me një brez dy-ngjyrësh dhe kornizë çeliku të rrethuar me gurë ndriques. Ora ka tre kronometra multifunksional dhe pjesa e brendshme ka ngjyrë të argjendi me indekse e tregues të veçantë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik duke filluar nga detajet dhe aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Michael Kors
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Shumëngjyrëshe
Sipërfaqja e rripit Pjesërisht e veshur me ar
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Datë
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 60 minuta
Tjera 24 orë
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 37
  • 44
Madhësia e unazave 13
Pesha 130 g
Kronograf 3 kronometër
GTIN 4013496154450
Kodi i produktit hMK072

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen