Thumbnail image
Orë dore Morellato Drops Time R0153122585
183.80 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë elegante që shërben jo vetëm si një tregues i kohës, por edhe si një xhevahir i mrekullueshëm. Aksesori ka indekse në formë pikash, dhe një kristal në formë zemre e një të buzëqeshur që lidhen në doren tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Morellato
Origjina Itali
Gjinia Femra
Ngjyra Argjendtë
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Madhësia e unazave 26
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Forma Rreth
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Kronograf Pa kronometër
GTIN 8033288776130
Kodi i produktit hMO578

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen