Thumbnail image
Orë dore Pepe Jeans Joshua R2351119003
121.68 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Aksesorët prej lëkure janë të adhuruara nga miliona meshkuj në mbarë botën. Pasi të mbërtheni orën nga Pepe Jeans në dorën tuaj do të ndiheni të kompletuar. Padyshim do t'ju bëjë përshtypje modeli gjyrë kafe i zbukuruar me detaje blu dhe tregues të dallueshëm. E përshtatshme për të gjitha veshjet.

Cilësitë

Prodhuesi Pepe Jeans
Origjina Itali
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Takimetër Takimetër
Numri 45
Nr. 49
Fosforoshent Akrepa
Ngjyra Kafe
Materiali Lëkurë
GTIN 8033288707455
Kodi i produktit hPJ010

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen