Thumbnail image
Orë dore Pepe Jeans R2353121513
144.62 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për të dy gjinitë nga Pepe Jeans, e përpunuar prej çelikut të pandryshkur me ngjyrë argjendi dhe me ekran ngjyrë denim. Ora posedon 3 kronografi, që përveç kohës tregon edhe datën. Ky aksesorë unik posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistent ndaj ujit. Shumë e bukur, që përshtatet lehtë me veshjet tuaja.

Cilësitë

Prodhuesi Pepe Jeans
Origjina Itali
Gjinia Unisex
Kronograf 3 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Kaltër
  • Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Ditët e javës
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 40
  • 44
Pesha 95 g
Tjera 24 orë
GTIN 8033288721703
Kodi i produktit hPJ003

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen