Thumbnail image
Orë dore Pierre Lannier 102M621
130.43 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë për femra me dizajn çeliku e rrethuar me diamante nga Pierre Lannier, e cila bie në sy me dukjen elegante dhe të veçantë. . Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Pierre Lannier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Stili Elegant
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Materiali Tunxh
Numri
  • 30
  • 30
Ngjyra
  • Bardhë
  • Argjendtë
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Përmbajtja Mineral
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
GTIN 3700346988952
Kodi i produktit hPL027

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen