Thumbnail image
Orë dore Steeler Pave Gold Liu.Jo TLJ439
252.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Liu.Jo, e cila vjen e kombinuar me një kornizë çeliku dhe një rrip në ari. Dialogu është i pajisur me gurë të çmuar. Efekti i përgjithshëm i orës është eleganca e pakushtëzuar.Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Liu.Jo
Origjina Itali
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 40
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Datë Datë
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 30 minuta
Tjera 24 orë
Ngjyra Artë
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
GTIN 8050447032180
Kodi i produktit hLJ035

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen