Thumbnail image
Orë dore Timex Fly Back Chrono TW2P60600
141.68 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Në shikim të parë ju do të tërhiqeni nga fytyra blu dhe kyçet që shtrëngohen me çelik inoks të cilësisë së lartë. Ora poashtu përmban dy kronografë atipikë, njëri prej të cilëve paraqitet me "Fly Back Stops". Teknologjia e saj Indiglo, u mundëson leximin e kohës edhe në orët më të vona të natës.

Cilësitë

Prodhuesi Timex
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 48
  • 12
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Kaltër
  • Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Numri 44
Pesha 137 g
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Ndriçim i pasëm Fosforoshent
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit deri në 24 orë
Tjera Dual Time
GTIN 753048561933
Kodi i produktit hTM1972

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen