Thumbnail image
Orë dore Timex T2P034
35.26 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Modeli sportiv i ores per dy gjinite nga Timex eshte i dizajnuar me rripa tekstili te rehatshem. Siperfaqja e brendshme e ores eshte mjafte e qarte dhe e lexueshme. Ky aksesor kombinohet me secilen veshje tuaj sportive.

Cilësitë

Prodhuesi Timex
Gjinia Unisex
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Ngjyra
  • Zezë
  • Kafe
Stili Elegant
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Materiali i rripit Tekstil
Përmbajtja Mineral
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Numri 41
Madhësia
  • 50
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Nr. 11
Pesha 72 g
GTIN 753048445967
Kodi i produktit hTM1505

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen