Thumbnail image
Orë dore Timex T5K722
88.33 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore femrash nga Timex me ekran digjital që përveç kohës tregon kalendarin, djegjen e kalorive, tregim automatik të 5 zonëve si dhe rrahje të zemrës. Ky aksesorë posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistent ndaj ujit. Ora posedon ngjyrë të bukur vjollce dhe përshtatet lehtë me veshjet tuaja.

Cilësitë

Prodhuesi Timex
Gjinia Femra
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Tjera Monitorues i integruar i rrahjeve të zemrës
Koha maksimale e operimit deri në 24 orë
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Stili Vrap & çiklizëm
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Ndriçim i pasëm Fosforoshent
Përmbajtja Mineral
Kohëmatës 1x
Forma Rreth
Numri 45
Kronometër me saktësi 1/100 sekond
Tipi i orës Digjital
Datë Kalendar
Ngjyra Rozë
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
GTIN 753048461035
Kodi i produktit hTM1642

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen