Thumbnail image
Orë dore Tiny Liu.Jo TLJ1133
124.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Me orët nga Liu.Jo në shikim të parë do të bien në dashuri të gjitha zonjat që e duan një pajisje të përjetshme. Dialogu i tyre prej argjendi bazohet në një dizajn klasik,e vetmja gjë që e shqetëson unikalitetin e saj janë kristalet e qarta në vend të indekseve, numrave romakë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Liu.Jo
Origjina Itali
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 30
  • 34
Fosforoshent Akrepa
GTIN 8052047759696
Kodi i produktit hLJ180

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen