Thumbnail image
Orë dore Tommy Hilfiger 1781391
180.76 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nëse vendosni të veshni kostum formal ose ndonjë bluz të thjeshtë, ora Tommy Hilfiger është shoqëruesi juaj perfekt. Kjo orë prej çeliku ka shtresë argjendi, gjë që i jep një pamje romantike. Kjo orë ka edhe tre kronografë dhe punon me mekanizëm Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi Tommy Hilfiger
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Përmbajtja Mineral
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Argjendtë
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Stili Elegant
Tjera 24 orë
Datë Datë
Numri
  • 45
  • 45
Madhësia e unazave 16
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Kronograf 3 kronometër
Fosforoshent Akrepa
GTIN 7613272110891
Kodi i produktit hTH629

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen