Thumbnail image
Orë dore Trendy Pierre Lannier 019K633
117.26 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Pierre Lannier, e cila vjen me një kornizë ngjyrë të zezë dhe indekse argjendi qe kombinohen në mënyrë të përkryer me rripa lëkure ngjyrë të zezë me shkëlqim.Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Pierre Lannier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
Madhësia e unazave 21
Numri 31
Madhësia
  • 8
  • Vogël (gjerësia 2,49 cm)
GTIN 3700346993185
Kodi i produktit hPL009

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen