Thumbnail image
Orë dore Zeppelin LZ 129 7088-1
334.27 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Brendi i famshëm Zeppelin sjelln orët unike dhe shumë elegante. Ora ka rripa lëkure me ngjyrë të zezë me një model krokodili, korniz me ngjyrë argjendi dhe xham prej kuarci.Ora ka tre kronograf dhe bateri të tipit Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi Zeppelin
Origjina Gjermani
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 12
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Datë
Numri
  • 40
  • 44
Pesha 82 g
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 12 orë
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Zezë
GTIN 4041338708813
Kodi i produktit hZP011

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen