Thumbnail image
Orë doreJust Cavalli R7253603504
153.74 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ju mund të vishni orën e brendit Just Cavalli në vend të një byzylyk luksoz. Ekrani i zi me gurë që shkëlqejnë, dhe rripat prej çeliku inox, i cili është i pajisur me dhjetra kristale shkëlqyese. Një karakteristikë e jashtëzakonshme është forma e çelikut e përbërë nga lidhje rrethor, ka rezistencë ndaj ujit deri në 3 BAR.

Cilësitë

Prodhuesi Just Cavalli
Origjina Itali
Gjinia Femra
Forma Rreth
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Stili Elegant
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Përmbajtja Mineral
Ngjyra
  • Zezë
  • Argjendtë
Numri
  • 30
  • 45
Madhësia
  • 8
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
GTIN 8033288647706
Kodi i produktit hJC230

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen