Thumbnail image
Orё dore Esprit Tone ES109512003
168.56 € 180.12 € (-6%)
Përshkrimi

Pajisuni me orёn analoge tё dorёs dedikuar femrave nga marka Esprit e cila ёshtё me ngjyrё rozё me nuancё ari. Kjo orё e madhёsisё mesatare me dy kronografi, punon me mekanizёm tё modelit Quartz, ёshtё punuar nga çeliku pandryshkur i pranuar nё ari, ka xham mineral tё ekranit. Ora ёshtё rezistente ndaj spёrkatjeve tё ujit dhe e tregon datёn.

Cilësitë

Forma e kornizës E rrumbullakët
Korniza çelik - e veshur me ar
Lloji i lëvizjes Quartz - Bateri
Madhësia Qendrore (gjerësia nga 2.5 n
Ndriçim hands
Rripi çelik - i veshur me ar
Tregues i datës datën - dita e javës
Xham Mineral
Prodhuesi Esprit
EAN 4891945247058
GTIN 4891945247058
Kodi i produktit hES2308

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen